ביזארה זיל צבא רוסיה רעיון Humvee חשוף

בונה הטרקטורים הרוסי זיל ייצר את הרעיון המוזר הזה של מוביל עובדי הצבא העתידני בסגנון Humvee. היצרן שעדיין לא נורא נראה לגמרי לא כמו כל סוג של מכוניות כוחות מזוינים שראינו בעבר ברחבי העולם, עם קירוי משופע רדוד שגורם לקצה הקדמי להיראות כמו מטוס גדול. עבודות הגוף נראות תכליתיות כמו גם אגרסיביות עם סורג גדול מצטיין, כמו גם תוכלו לראות את השלדה העובדת מתחת לעבודות הגוף.
7

הרכב, המבוסס על שלדתו של צבא ארה”ב הומב, הנושאים הסטנדרטיים, מצוין כי הוא מסוגל להביא 10 אנשים לקרב בעמדות ישיבה שונות. ניתן להשתמש בשני כסאות בפינות האחוריות של המשאית על ידי תותחים, תוך פריסת נשק עם דלתות הצוהר. אנו מבינים כי רעיון זיל מוזר זה הוזמן על ידי הצבא הרוסי, שצריך כיום 4×4 בין 1 כמו גם 2.5 טון. משקל הקרב הנמוך במקצת מרמז כי ציפוי השריון עשוי להיות קל משקל, אולם התחתית המשופעת נוצרת כדי להסיט את פיצוץ המכרות.
7

ה- ZIL מופעל על ידי מנוע דיזל Inline-4 Cummins עם 183 כ”ס, עם תיבת הילוכים של חמש מהירות לכל ארבעת הגלגלים. למרות הסטיילינג העתידני, הוא משתמש במעיינות עלים סטנדרטיים כמו גם בלמי תוף. צפו לראות גרסה פרטית אקסטרווגנטית בידי האוליגרכים הרוסים במהלך השנים הקרובות.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *