רעיון החדש של Sony Vision S 02 EV מאשר מכוניות ושאיפות לבניית משאיות

סוני חשפה מכוניות חשמליות שנייה ומושג משאיות, ה- Vision S 02, כמו גם אימת שהוא חושב ברצינות בסופו של דבר להיות מכוניות וכן יצרן משאיות.
ענקית האלקטרוניקה היפנית זעזעה בתערוכת האלקטרוניקה הצרכנית של 2020 (CES) כאשר היא הוציאה את ה- Vision-S, טסלה מעצבת S-Rivalling Saloon. היא התעקשה באותה עת שהמכוניות והמשאית היו מבחן לחיישן שלה כמו גם לטכנולוגיית 5 גרם רכב לרכב, אם כי האמת שהרכב פותח כמו גם הונדס על ידי מגנה סטייר באוסטריה-עסק שכבר מפתח את חוזה ה- I של יגואר על חוזה – הראה כי יש לו פוטנציאל בסופו של דבר להיות מודל דרך ייצור.
פרסומת – המאמר ממשיך להלן

כעת, לאחר שנתיים של בדיקת קידום של ה- Vision-S באירופה כמו גם ביפן, סוני חשפה את ה- Vision-S 02 כחלק מתצוגת ה- CES שלה ב- 2022. זהו רכב שטח של שבעה מושבים, טהור-חשמלי שאורכו 4.85 מטר-כך שהוא יהיה הקרוב ביותר לעיצוב Y של טסלה בגודל. סוני אימתה שהיא יושבת באותה פלטפורמה בדיוק כמו Saloon Vision-S כמו גם המפרט הטכני המוגבל שנחשף עד כה, נראה כי תומך בכך.

המכוניות והמשאיות החשמליות הטובות ביותר לקנות 2022

בדומה לדגם הקודם, ל- Vision-S 02 יש זוג מנועים של 200 קילוואט, אחד על כל ציר, כך שיספק הנעה ארבעה גלגלים כמו גם פלט משולב של 536 כ”ס. לא שוחררה שום דמות תאוצה, אולם סוני הצהירה בשנת 2020 כי ה- Vision-S עשוי להגיע ל -62 קמ”ש בפחות מחמש שניות, כמו גם רכב השטח הגבוה יותר עדיין יהיה סביב הדמות הזו. הוא קובע כי לרכב השטח החדש יש מהירות עליונה של “יותר מ- 112 קמ”ש”, אולם לא אימת את החדשנות או הגדלים של הסוללה, או סיפק כל סוג של אינדיקטור בטווח המכונית.
9

תמונות רשמיות מראות כי ל- Vision-S 02 יש רמזים דומים בסגנון פנים לוויז’ן-S המקורי, עם מסך בהבחנה גבוהה ברוחב מלא במקום פאסיה מסורתית, כמו גם מסכי משענת ראש לנוסעים בשורה השנייה. כמו כן יש בקר סיבוב באמצע השורה השלישית – מה שמאפשר לאלה במושבים השישיים כמו גם השביעי לנהל פונקציות שמע או מולטימדיה.
פרסומת – המאמר ממשיך להלן

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *