“מכוניות ומשאיות אוטונומיות עדיין באים, כמו זה או לא”

אם יש מילה אחת שמובטחת לוויכוח כרגע, זו אוטונומיה. למרות הסקר שנערך לאחרונה שהצהיר כי 78 אחוז מהאנשים תומכים באופן נרחב בטכנולוגיה אוטונומית, תיבת הדואר שלנו מפוצלת בין אלה שמסכימים כמו גם אלה שמאמינים שזה קל באנושות.
פרסומת – המאמר ממשיך להלן

כמובן שהחדשות האומללות ביותר על התקלה הקטלנית כולל מכוניות ומשאית אוטונומיות ממש לאחרונה היו משפיעות על השקפות על טכנולוגיה ללא נהג. כמו כן, נכון לחלוטין ש- Uber, העסק המעורב, צריך להשעות את הבדיקה שלו בהמתנה לחקירות.
עם זאת, ההתקדמות תימשך כמו גם אם נרצה או לא (או לבחור להשתמש בו או לא), חדשנות אוטונומית תמלא תפקיד עצום בעתיד המנוע שלנו.
יחד עם החשמל, זה נושא ששלט בתערוכת הרכב של ניו יורק, כאשר יגואר גונב באופן מפתיע את הכותרות העומדות בהצהרת הצעה עם Waymo – המכונית האוטונומית של גוגל מחדש. Waymo יקנה עד 20,000 משקעי I-All-Electric שישמשו כחלק משירותי הרכיבה שלו, אולם שני דברים באמת התבלבלו עבורי.
ראשית, זו גיהינום של עסקת צי! זה נתח גדול של ייצור I-Pace, כמו גם זה מכוניות ומשאית שלדעתי יגואר לא יוכל לעשות מספיק מספיק. ואז יש את הקודואים עבור יגואר בעבודה עם Waymo – כמו גם אתה יכול להיות בטוח שהחיבור יפעל עמוק יותר מאשר רק לקנות טונות של מכוניות. צפו שזה יועיל גם למוצרי יגואר לנד רובר העתידיים שתוכלו לקנות גם כן.
כמי שהוא אדם שגרתי בעל טק אוטונומי בכמה מהנסיעות הפחות מהנות שלי, אני מאמין שהיתרונות של הופעה רגועה יותר, מהר יותר כמו גם בביטחון יותר ברור. ככל שהוא מתפתח, זה יקבל גם גם יותר אנשים ניידים. וזה יכול להיות רק דבר נהדר, לא?
לחץ ממש כאן למדריך האולטימיזציה שלנו למכוניות בנהיגה עצמית …

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *