מוניות שחורות למפות את לונדון לרכבים אוטונומיים עתידיים תחת הצעה חדשה

בקאבס בלונדון ייקחו בקרוב לרחובות הבירה עם מערכות חדירות עדכניות, ומייצרות דינאמי כמו גם הגדרה גבוהה מפה לרכבים אוטונומיים עתידיים.
ההצהרה באה בעמידה בשורה של הסכמים בין טק כמו גם לעסקי רכיבה על רכיבה בנוסף לרשויות הממשלה, כמו גם יראו כ -500 מוניות שחורות בלונדון המצוידות בציוד מיפוי.
פרסומת – הפוסט ממשיך להלן

• סקירת מוניות ניו לונדון
על ידי שימוש במערכות עזרה מתקדמות מתקדמות מתקדמות (ADAS) המותאמות למוניות בלונדון, תיווצר רשת של “מפות מקוריות קהל גבוהות”, המתווה רחובות כמו גם מתקנים מכריעים במימון לרכבים אוטונומיים לשימוש, תוך כדי סיוע כמו כן לונדון עצמה בסופו של דבר הייתה ‘מוכנה אוטונומית’.
חומרת המיפוי כמו גם התוכנה, שהוקמה על ידי Business Business Business בבעלות אינטל, אמורים להיות מותאמים למוניות לונדון על ידי רכיבה על עסקים. ניתן להתקין אותו בכל סוג של רכב כמו גם כולל מצלמה אחת המותקנת בשמשה קדמית, יחד עם מערכת עיבוד. בנוסף לבניית תצלום נתונים דינאמי של רחובות העיר, מכשירי החברה עשויים להביא תכונות אבטחה נוספות, בזכות תכונות המניעה להתנגשות שלה.
• מכוניות ללא נהג: כל מה שתדרישה לדעת
הפרויקט, בגלל התחלה בתחילת 2019, יראה גם נהגי Uber בניו יורק כמו גם בקאבים בדיסלדורף מסייעים לעצב את העתיד לנהיגה עצמית ואילו בארה”ב, עד 2,000 משאיות צפויות להיות מצוידות עם ציוד נדרש.
האם זה מצב של בקבים בלונדון שזורעים את זרעי התיישנות שלהם או שרכבים בנהיגה עצמית לעולם לא יתפסו? בואו נבין בתגובות …

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *