לוטוס הוענק לערך 10.44 מיליון ליש”ט

לוטוס זכה במענק של 10.44 מיליון ליש”ט מקרן הצמיחה האזורית של הממשלה, מה שלא רק יאפשר ללוטוס לפתח דגמים חדשים אלא צפוי ליצור יותר מ -300 משרות במהלך השנים הבאות ו
• חדשות לוטוס וביקורות
בהצהרה רשמית אמר אסלאם פריקולה, סמנכ”ל הכספים בלוטוס: “מענק זה הוא חלק מאסטרטגיה רחבה יותר עבור לוטוס שנוצר כדי להבטיח שאנו משגשגים ולצמוח. אנו מגיבים לביקוש הגלובלי הגובר לשירותי המכוניות והייעוץ ההנדסי שלנו ומענק זה יעזור למצב את לוטוס בחזית החדשנות העולמית לרכב.
פרסומת – המאמר ממשיך להלן

“יש לנו תוכניות מרגשות מאוד למכוניות הספורט שלנו וזה מהלך חיובי מאוד עבור לוטוס שאנחנו יכולים ליצור מקומות עבודה חדשים ולתרום משמעותית לתעשיית הרכב של בריטניה.”
קרן הצמיחה האזורית עצמה הינה יוזמה של 3.2 מיליארד ליש”ט ליצירת מקומות עבודה וצמיחה כלכלית מחוץ ללונדון-HQ לוטוס מבוסס Hethel הוא הדוגמה המושלמת.
וינס כבל, מזכיר העסקים, ביקר השבוע במפקד לוטוס, שם אמר: “ענף הרכב הוא אחד מסיפורי ההצלחה הגדולים של בריטניה, המעסיק למעלה מ -130,000 איש ועוזר לבנות כלכלה חזקה יותר על ידי תרומה של 11 מיליארד ליש”ט בשנה. האסטרטגיה התעשייתית של הממשלה עובדת ומעניקה לעסקים את הביטחון להשקיע, ויוצרת משרות מיומנות יותר לטווח הארוך בבריטניה. ”
המענק של 10 מיליון ליש”ט הוא האחרון בסדרת השקעות בלוטוס, כאשר הבעלים החדשים שלה DRB-Hicom השקיעה לאחרונה 100 מיליון ליש”ט בחברה. התוכנית לחמש שנים, חמש מכוניות, שפותחה תחת הבוס לשעבר של לוטוס, דני בהאר, הייתה משומרת, אך עדיין לא ברור אם המתקדם ביותר מבין חמש המכוניות המיועדות להגיע-ה- ESPRIT-אי פעם יגיע לייצור ו
כאשר הצבנו את השאלה הזו ללוטוס, דובר אמר לנו: “ישנם מספר מוצרים שיש לנו בתיק המוצרים העתידי שלנו ואנחנו לא נגיד בשום דרך האם מכונית מסוג Esprit נמצאת בתיק ההוא. מכונית הספורט, מכונית העל ו שוק Hypercar משתנה ועלינו לוודא שהמכוניות העתידיות שלנו הן רלוונטיות, רצויות, LED טכנולוגיות והכי חשוב לדבוק ב- DNA הליבה של לוטוס. ”

התוכנית לטווח הקצר עשויה להתמקד בייצור גרסאות של דגמי לוטוס קיימים כמו Elise, Exige ו- Evora. ראינו את ה- Exige S Roadster ואת גביע ה- Exige V6 מלוטוס לאחרונה.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *